tło podstrony

SZKOLENIA SPAWALNICZE (TIG - MAG - MIG - MMA)

Szkolenia spawalnicze TIG, MAG, MIG i MMA mają za zadanie nauczyć kursantów wykonywania czystych, estetycznych i wytrzymałych spawów konkretnymi metodami. Po ukończeniu lekcji przeprowadzane są egzaminy, których przebieg reguluje norma Instytutu Spawalnictwa Nr W-07/IS-17. Składają się one z części teoretycznej i praktycznej, dlatego podczas szkoleń uwzględnia się określoną liczbę godzin spędzonych na pracy z rzeczywistym urządzeniem wchodzącym w skład naszego parku maszynowego. Kursy podstawowe bazują na nauce spawania blach oraz rur spoinami pachwinowymi. Istnieje również opcja poszerzenia swoich kwalifikacji i umiejętności poprzez wzięcie udziału w zaawansowanych szkoleniach spawalniczych TIG, które pozwalają na nauczenie się spawać z wykorzystaniem spoin czołowych. 

W cenie szkoleń znajdują się wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne. Organizujemy również wiele innych kursów, które przydają się podczas pracy w zakładach przemysłowych. Zdarza się, że maszyny tam wykorzystywane są zasilane gazem lub energią elektryczną. Wówczas warto wykonać dodatkowe uprawnienia po szkoleniu energetycznym SEP pozwalające na prawidłowe i bezpieczne eksploatowanie takich systemów. Są one dostępne  w3 kategoriach – G1, G2 i G3. 

Realizujemy również inne kursy zawodowe: -Sprzedawca  z obsługą kasy fiskalnej,  - Magazynier z obsługą wózka jezdniowego, - Podstawy księgowości i rachunkowości, - florystyka i bukieciarstwo, - Sprzedawca internetowy, - kelner, barman, barista, - Opiekun dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. - Kucharz 

Ośrodek aplikuję również o środki w ramach Projektów w zakresie aktywizacji społeczno -zawodowej osób bezrobotnych, biernych zawodowo i wykluczonych społecznie. W br. Roku realizujemy 3 takie projekty w powiecie aleksandrowskim. Informacje dostępne na stronie internetowej.
smallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmall
Copyright © 2022 projekt strony IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się