tło podstrony

Innowacyjna Oferta szkoleń operatorów


INNOWACYJNE METODY SZKOLEŃ OPERATORÓW  !!!

Ośrodek wprowadził innowacyjne metody szkoleniowe w zakresie uzyskania uprawnień na operatora Koparki jednonaczyniowej. W tym celu wykorzystujemy nowoczesną koparkę firmy Catterpillar  302.7. Podczas zajęć praktycznych instruktarzu stanowiskowego oraz obsługi technicznej codziennej instruktor nagrywa filmy, które w bardzo przystępny sposób obrazują bezpieczną z zachowaniem odpowiednich warunków BHP obsługę techniczną maszyny. Do tego celu wykorzystywana jest w wysokiej rozdzielczości kamera 4K oraz krótkofalówki do porozumiewania się z kursantem.  Filmy będą służyć jako materiał poglądowy i powtórzeniowy przed egzaminem państwowym. 

Ta oferta jest efektem projektu sfinalizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Oferta współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Osi priorytetowej 7. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność,
Działania 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność,
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014–2020
smallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmall
Copyright © 2022 projekt strony IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się