tło podstrony

Egzaminy UDT – testy

Przygotowanie do egzaminu powinno bazować zarówno na korzystaniu z dostarczonych materiałów dydaktycznych, jak i odpowiadaniu na pytania, które zawarte są w testach UDT.  Z tego powodu udostępniliśmy bazę wiedzy, pozwalającą na zapoznanie się z zadaniami egzaminacyjnymi. W ten sposób można poznać samą formułę testów, dzięki czemu w trakcie oficjalnego egzaminu będziesz czuć się pewniej. Podzieliliśmy dostępne arkusze na kategorie – aby zdobyć uprawnienia na obsługę konkretnej maszyny, konieczne jest rozwiązanie testu zakładającego pytania na jej temat. Wśród nich pojawiają się arkusze dotyczące żurawi różnego typu, wciągników i wciągarek, suwnic, podestów ruchomych czy wózków jezdniowych podnośnikowych i podestów ruchomych. 

Udostępniamy nie tylko testy na egzaminy teoretyczne z UDT, lecz także umożliwiamy wzięcie udziału w szkoleniach operatorów maszyn, których one dotyczą. Po odbyciu odpowiedniej liczby godzin lekcji teoretycznych i praktycznych możesz zapoznać się z testami, przygotowując się do ostatecznego egzaminu. Zazwyczaj odpowiedzi na pytania można znaleźć w materiałach dydaktycznych przesłanych przez nas po zakupie kursu. Trzeba jednak pamiętać, że egzaminy składają się również z zadań praktycznych.

Testy Egzaminacyjne UDT:
WYTYCZNE PRZEPROWADZANIA EGZAMINU PRAKTYCZNEGO W ZAKRESIE OBSŁUGI UTB - obowiązują od 15.04.2021 r.

WYTYCZNE PRZEPROWADZANIA EGZAMINU PRAKTYCZNEGO W ZAKRESIE KONSERWACJI UTB - obowiązują od 01.03.2022 r. Pytania i odpowiedzi na egzamin praktyczna z wózków jezdniowych.
smallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmallsmall
Copyright © 2022 projekt strony IRN Multimedia, oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się